Pełna formuła oleju o Pełnym Spektrum (ang. Full Spectrum) odzwierciedla naturalny skład molekularny roślin konopi i jest uważana za najbardziej skuteczną ze względu na efekt otoczenia (ang. entourage effect).

Jednak w większości przypadków takie produkty zawierają również do 0,2% lub więcej THC (cząsteczka odurzająca). W związku z tym mogą powodować efekty uboczne (lęk, zawroty głowy) i są nielegalne w krajach i stanach o zerowej tolerancji THC.

Tymczasem tzw. produkty Szerokiego Spektrum (ang. Broad Spectrum) powstają zazwyczaj poprzez zmieszanie kilku wybranych izolatów kannabinoidalnych. Choć są legalne i bezpieczne (wolne od THC), formuła produktów Szerokiego Spektrum zawiera bardzo ograniczoną liczbę korzystnych składników konopi.

Nasz zespół, współpracując z szeregiem europejskich specjalistów i laboratoriów biochemicznych, zdołał połączyć zalety obu.

Zaawansowana technologia chromatografii COpozwala na wykrycie i dokładne usunięcie 99,9% cząsteczek THC z naturalnie wyekstrahowanego olejku o Pełnym Spektrum działania.

Dlatego ekstrakty H Drop zawierają wszystkie korzystne kannabinoidy, terpeny i flawonoidy występujące w roślinach konopi, z wyjątkiem odurzającego THC.

PS: niektórzy producenci wysokiej jakości produktów nazywają produkty „Pełnego Spektrum Bez THC” produktami o „Szerokim Spektrum”. Jednak „Szerokie Spektrum” to określenie wprowadzające w błąd, które nie wskazuje, jak szeroki jest skład kannabinoidów, terpenów i flawonoidów. Niektórzy producenci dodają tylko kilka izolatów, zyskując prawo do stosowania tagu „Szerokie Spektrum”. Aby uniknąć nieporozumień, podkreślamy, że nasze produkty mają Pełne Spektrum składników (Full Spectrum), bez nawet śladowych ilości THC.